Dalīties „Francijā startē Nāciju kauss motokrosā blakusvāģiem“

Francijā startē Nāciju kauss motokrosā blakusvāģiem

Latvijas spēcīgākie motokrosa blakusvāģu braucēji šajā nedēļas nogalē startēs Francijā notiekošajā Nāciju kausa izcīņā, kurā mūsu motosportisti nav piedalījušies kopš 2013. gada, taču mūsu braucēju kontā ir arī izcili panākumi šajos mačos, kad 2005. un 2007. gadā tika izcīnītas uzvaras. Vai spēsim šos panākumus atkārtot, to uzzināsim jau svētdienas pievakarē.

Piedāvājam jums ekskluzīvus mūsu braucēju komentārus par gaidāmajām sacensībām

 

Lai arī pēdējos gados mūsu blakusvāģu braucēju sasniegumi nav bijuši grandiozi, šoreiz uz Nāciju kausu mūsu komandā esošie braucēji – Jānis Daiders/Kaspars Stupelis, Māris Rupeiks/Kaspars Liepiņš un Modris Štelle/Konstantīns Beleckas (Lietuva) – ir gatavi izspiest maksimumu, proti, kā mērķis ir uzstādīts TOP6, taču nepiemeklējot tehniskām ķibelēm un palīdzot veiksmei, arī labāko piecienieks nav nekas nesasniedzams. 

Kopš 2013. gada Latvija Nāciju kausā nav startējusi, togad nolemjot izstāties no turpmākas dalības pēc traģiskā angļu sportista kritiena, taču tagad, pēc trīs gadu pauzes mūsējie ir gatavi atgriezties ar jaunu spēku un mērķiem. 

Sestdien, kā arī svētdien no rīta ir paredzēti kvalifikācijas braucieni, un svētdienas pusdienlaikā tiks dots starts galvenajiem braucieniem.

 

 

Sportland komanda novēl veiksmi, veselību un panākumus mūsējiem!

 

 

 

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Sestdien pēc rudens krāsām un jauniem rekordiem uz Siguldas pusmaratonu

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk