Dalīties „“Bruģa bumbas” čempionāta otrajā posmā Liepāju apciemo basketbola komanda no Krievijas“

“Bruģa bumbas” čempionāta otrajā posmā Liepāju apciemo basketbola komanda no Krievijas

 

Laikam lutinot, šis posms ap sevi pulcēja daudzus regulārus strītbola piekritējus, kā arī sen neredzētus cīnīties gribētājus, kuri bija nolēmuši sastādīt konkurenci esošajam kodolam. Taču ar pašmāju konkurences sastādīšanu vien nepietika, jo cīņu pastiprināja arī zēnu komanda no Rīgas, kā arī meiteņu komanda no tālās Krievijas, kuras ne tikai sagādāja pamatīgu konkurenci pašmāju meitenēm, bet arī izcīnīja uzvaru savā grupā un tika pie SPORTLAND dāvātā čeka 100 eiro vērtībā, kas tika piešķirts visu grupu uzvarētājiem.

Pašā mazākajā vecuma grupā – U13 pie uzvaras tika komanda „GURĶI”, aiz sevis atstājot „BALLERUS”, bet trešo vietu ieguva „GARFILDS”. Savukārt U99 vecuma grupā uz augstākā pjedestāla tika „KAIJAS UZ BRUĢA”, otrie „KATOLENE”, savukārt, trešie palika „PUNKTI NĀK UZ NĪCU”.

Sieviešu grupā pie uzvaras tika komanda „MAFIA”, kuras aiz sevis atstāja „BLONDĪNES”, savukārt, trešās palika komanda „TŪRISTI”. MIX grupā uzvara tika “OSKARA TRANSPORTS”, otrie palika komanda “KATOLENE”, taču trešo vietu ieguva “EKO FITNESS LIEPĀJA”.

Kopvērtējuma tabulā līderu situācija pēc 2.posma ir sekojoša:

U13:

1.vieta GURĶI 20 p.

2.vieta BALLERI 16 p.

3.vieta RESNIE PUTNI 10 p.

U99:

1.vieta OSKARA TRANSPORTS 12 p.

2.vieta KAIJAS UZ BRUĢA 10 p.

3.vieta (dalīti)KATOLENE / ES NEZINU  8p.

U99M (meitenes):

1.vieta TŪRISTI 16 p.

2.vieta BLONDĪNES 16 p.

3.vieta MAFIA 10 p.

MIX:

1.vieta OSKARA TRANSPORTS 20 p.

2.vieta DIVI PLUS VIENS 8 p.

3.vieta KATOLENE 8 p.

Pasākuma laikā tika noskaidrots arī otrais finālists tālmetienu konkursam. Par 2.posma snaiperi kļuva Andris Zvirbulis no komandas “AD GURU”, kurš minūtes laikā realizēja piecus tālmetienus. Andris kopā ar pārējo posmu trīspunktu metienu konkursa uzvarētājiem 13.augustā sacentīsies par galveno balvu – televizoru no uzņēmuma „Elektrons & K”.

Nākošais posms norisināsies pēc mēneša, 13.augustā, pie tn KURZEME. Šis posms ir “māju” posms tirdzniecības namam, līdz ar to tn KURZEME rūpēsies par vērtīgām balvām, kuras solās būt ne mazākas kā iepriekšējā posmā, proti, galvenā balva visās vecuma grupās 100 eiro vērts čeks.

Pieteikties „Bruģa bumbas” čempionātam par pazeminātu maksu ir iespējams LOC info centrā līdz 12.augusta plkst.16.00, kā arī sacensību norises vietā no plkst.09.30 līdz 10.00. Dalības maksa, reģistrējoties iepriekš 10 eiro no komandas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Gada sporta skolotāja Nataļja Gorškova – Sports pilnībā izmainīja manu dzīvi

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk