Dalīties „FOTO: Jāņa Girgensona un Ilonas Marheles tirumfs Siguldas pusmaratonā“

FOTO: Jāņa Girgensona un Ilonas Marheles tirumfs Siguldas pusmaratonā

Visveiksmīgākā Siguldas trase sacensību garākajā distancē, pusmaratonā, izrādījās Jānim Girgensonam (1:07:23), vien 13 sekundes pēc viņa finiša līniju šķērsoja Dmitrijs Serjogins, (1:07:36), bet trešā vieta –  pagājušā gada Siguldas pusmaratona trases rekordistam Jānim Višķeram (1:07:49).

Ilona Marhele Siguldā triumfē otro gadu pēc kārtas

Savukārt sieviešu konkurencē Siguldas pusmaratona zelts olimpiskajai maratonistei Ilonai Marhelei (1:17:20). Otrajā pozīcijā ierindojās Luiza Dmitrieva (1:17:35), bet trešajā – Jolanta Liepiņa (1:21:38).

Dažas stundas pēc pusmaratonistiem, trasē devās Nike (10km) un Tautas skrējiena (5km)  dalībnieki. Divu apļu garo Nike skrējienu visātrāk izdevās pieveikt Reinim Hartmanim (0:34:10) un Gunai Ģērmanei (0:40:14).Savukārt par Tautas skrējiena uzvarētājiem kļuva Rio olimpiskospēļu dalībniece, soļotāja no Ogres Agnese Pastare (0:19:51) un Jānis Razgalis (0:16:30).

NIKE 10,6 kilometru distances uzvarētājs Reinis Hartmanis

Sacensību centrā, Siguldas Svētku laukumā, visas dienas garumā varēja iesaistīties dažādās pasākuma atbalstītāju sarūpētās aktivitātēs, un, protams, apvienot sportiskās aktivitātes ar ikgadējo rudens vizīti Siguldas skaistākajās vietās, kuras tieši šobrīd sāk iekrāsoties visspožākajās krāsās. Trasē dalībniekus uzmundrināja 18 bungu komplektu spēks, kā arī īpaši rudenīgi vēsie un lietainie laikapstākļi, kas mudināja ātrāk sasniegt finišu un nokļūt siltumā.

Olimpiete Agnese Pastare uzvar 5,3 kilometru Tautas skrējienā

Kā jau katru gadu, arī šogad, notiks svinīga atskatīšanās uz aizgājušo skriešanas seriāla Bigbank Skrien Latvija sezonu – kopvērtējuma līderu apbalvošana un Sezonas noslēguma balle tiks organizēta oktobra beigās uz Talllink kuģa.

Aizvien populārāki kļūst Bērnu skrējieni

Vairāk aktuālās informācijas – bigbankskrienlatvija.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Francijā startē Nāciju kauss motokrosā blakusvāģiem

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk