Dalīties „Kas jāievēro skriešanai ziemā?“

Kas jāievēro skriešanai ziemā?

Piedāvājam jums ”Sportland Magazine” jaunākā žurnāla izdevuma, raksta par skriešanu ziemā, paplašinājumu, kurā uzzināsiet par riskiem skriešanu šajā gadalaikā, un kā tos mazināt. Aizraujošo un moderno ”Sportland Magazine”  jau no 1. novembra meklē visos ”Sportland” veikalos!

Riski

Skrienot ziemā, visvairāk jāuzmanās no apledojušām virsmām, it īpaši pagriezienos vai vietās, kur strauji jāmaina virziens, tāpēc jau laikus nepieciešams samazināt skriešanas ātrumu, lai nepaslīdētu un izvairītos no traumām. Tāpat ziemā laukā iesakām veikt tikai pavisam mierīgus treniņus zemā pulsā, bet tempa un intervāla treniņus atstāt iekštelpām, pavasarim vai piemērotākiem laikapstākļiem. Tāpat ziemā nav ieteicams skriet tālu no mājām, jo laikapstākļi var būt mānīgi, kas gala rezultātā nepiemērotā apģērbā var atspoguļoties uz veselības rēķina

Kad un cik daudz dzert

Nav īpašas dzeršanas shēmas skriešanas laikā. Var mēģināt dzert ik pēc 15 minūtēm, bet kopumā galvenais noteikums ir pavisam vienkāršs: jādzer, kad sajūtam slāpes.

Galvenais ieguvums

Paralēli jau zināmajiem skriešanas ieguvumiem skriešana ziemā un salā norūda organismu, tādējādi būtiski stiprinot imunitāti.

Foto: LETA

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Deivids Bekhems: ''Biotherm Homme''

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk