Dalīties „Konkurss jaunajiem māksliniekiem“

Konkurss jaunajiem māksliniekiem

Sportland gadiem ilgi strādā ar talantīgiem sportistiem, aktieriem, mūziķiem un citiem patiesiem spēles dalībniekiem. Šogad mēs meklējam izcilākos un talantīgākos digitālās mākslas entuziastus. Parādiet mums, ko jūs varat paveikt ar digitālo otu, un mēs parādīsim Jūs visai valstij.

Kā piedalīties konkursā?

Lejupielādējiet vienu no konkursa attēliem šeit un padariet to par mākslas darbu, kurā daļa no attēla paliek kā fotogrāfija, bet pārējā kļūst par gleznu. Daži mākslinieki, kuri iedvesmo žūriju.

Kādas ir balvas?

Sportland žūrija izvēlēsies piecus labākos attēlus un to autori katrs iegūs preci no Sportland € 100 vērtībā, kā arī iespēju būt par vienu no dizaina autoriem mūsu rudens kampaņai. Par turpmāku sadarbību ar šiem autoriem tiks noslēgta atsevišķa vienošanās.

Visi iesniegtie darbi piedalīsies publiskā balsojumā un sabiedrībā populārākā darba autors savā īpašumā iegūs preci no Sportland € 250 vērtībā.

Konkursa periods:

Mākslinieku darbu iesniegšana 30.05-25.06.18
Iesniegto darbu publiskais balsojums no 26.06. līdz 06.07.18
Uzvarētāju paziņošana 18.07.18

Konkursa noteikumi?

Katra persona var iesniegt 1 digitālo mākslas darbu konkursam. Augšupielādējot darbu, jūs apstiprināt, ka jums pieder visas tiesības uz darbu. Konkursā netiks pieņemti darbi, kurā tiks izvietotas narkotiskās vielas(tabakas, alkohols, uc), vai arī kā citādi neētiska rakstura elementi. Ja konkursa laikā mēs atklāsim, ka darbs neatbilst kampaņas nosacījumiem, tas tiks izņemts no dalības. Mēs paturam tiesības dzēst darbus no konkursa, kuri tiks turēti aizdomās par balsu pirkšanu, vai arī mēģinot ar kādu citu tehnisku manipulāciju iegūt papildus balsis.

PS! Visi konkursā iesniegtie darbi tiks izmantoti tikai šim konkursam. Gadījumā, ja Sportland būs vēlme izmantot kādu no iesniegtajiem darbiem kādā citā akcijā, ar autoru tiks noslēgta atsevišķa vienošanās.

Are Altraja

Sportland International Group dibinātājs un līdzīpašnieks. Viņa enerģija un idejas ir aiz visas Sportland identitātes.

Edgars Miezītis

Sportland Latvija mārketinga vadītājs

KIWIE

Graffiti mākslinieks. Viņa darbus ir redzējis teju ikviens. Dīvainais dzīvnieks, kurš rotā neskaitāmas sienas un sētas Rīgā un citur pasaulē.

 • Accepted file types: jpg, jpeg, gif, png.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Komentāri

 1. Ingus

  Kādi ir darba nepieciešamie parametri?

  1. Sportland

   Sveiki! Jāizmanto kāda no šīm bildēm https://www.dropbox.com/sh/uufa46st5l06alg/AAD-YmisEIF-9mmf8ZPvH5z3a?dl=0 un jāizpaužas pēc saviem ieskatiem. Parametri nav noteikti, bet jāatceras, ka mērķējam uz digitāliem darbiem, kurus varēs izmantot, piemēram, Facebook vai Instagram ierakstos.

 2. Markuss

  Vai ir veids kā jums nosūtīt bildes failu, ja tā svars ir par lielu? Nevēlos samazināt bildi tādejādi zaudējot kvalitāti.
  Paldies!

  1. Sportland

   Sveiki! Bildes failu varat sūtīt uz edgars.miezitis@sportland.lv ar norādi “Jauno mākslinieku konkurss”, taču lūgums darbu pievienot arī šeit – konkursa sadaļā.

 3. Nadīna

  Labdien!

  Vai izmēri paliek konkursa autoru ziņā? Paldies jau iepriekš!

  1. Sportland

   Sveiki! Izmēri paliek Jūsu ziņā, taču jāatceras, ka jāizmanto kāds no trim konkursa attēliem un pēc apstrādes tas digitāli jāaugšuplādē, lai piedalītos konkursā.

 4. Marks

  Sveiki. Vai katrs dalībnieks drīkst strikti pieteikt tikai vienu darbu vai drīkst piedalīties ar vairākiem?

 5. Santa

  Sveiki. Vakar pievienoju plakātu, bet tas neparādas pie visiem pārējiem. Vai varu savadāk nosutit Jums?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Kurā ir ātrākā Latvijas skrējēju pilsēta? Skaitļi un fakti

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk