Dalīties „VIDEO: Kustība “Par sportisku sabiedrību” aicina uz āra treniņiem Rīgā“

VIDEO: Kustība “Par sportisku sabiedrību” aicina uz āra treniņiem Rīgā

Mājaslapa “Sporto Rīga” ir iespēja Rīgas iedzīvotājiem un viesiem ātri un vienkopus uzzināt par āra treniņu iespējām pilsētā. Savukārt treneriem tā ir iespēja reklamēt sevi, informēt par saviem treniņiem, kā arī iepazīstināt ar veselīga dzīvesveida niansēm.

Kustības “Par sportisku sabiedrību” dibinātājs Andris Morozovs: “2005.gadā līdzīgi domājoši cilvēki un sportisti apvienojās sabiedriskā organizācijā “Par sportisku sabiedrību”.Kā divu bērnu tēvam, jaunatni skarošu problēmu risināšana ir kļuvusi par ikdienas rūpēm. Tā es esmu uzstādījis mērķus, ar kuriem esmu gatavs dalīties, ar tiem, kas ir aizrāvušies ar ideju par sportisku sabiedrību, kuri nenogurstot mūs atbalsta.” 

Viens no mērķiem bija radīt visiem pieejamu veselīga dzīvesveida projektu – āra treniņi vasaras periodā, kam atsaucās palīdzēt arī Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldes priekšniece Dina Vīksna: ”Rīgas ielās, parkos un sporta laukumos ik dienu iespējams sastapt arvien vairāk un vairāk skrienošu, nūjojošu vai vienkārši vingrojošu dažādu vecumu cilvēku. Tas nozīmē, ka pieaug to rīdzinieku skaits, kuriem aktīvs un kustīgs dzīvesveids kļūst par tikpat pašsaprotamu un ikdienišķu lietu kā personīgā higiēna.”

Lai paplašinātu iespējas tiem, kuri jau sporto, kā arī motivētu un uzmundrinātu tos rīdziniekus, kuri vēl tikai domā par fiziskām nodarbībām, šovasar sadarbībā ar kustību “Par sportisku sabiedrību” visās Rīgas apkaimēs tiks organizēti āra treniņi.    

Nāc, piedalies, un sportosim sev un savai pilsētai Rīgai!”

Mājaslapā www.sportoriga.lv informāciju iespējams meklēt gan pēc treniņa vietas, gan dienas un laika, gan arī pēc konkrētā trenera vai treniņa veida. Papildus arī iespējams iepazīties ar visiem projektā iesaistītajiem treneriem, viņu treniņu norisi, fokusiem un metodiku. Kad izvēlēts tīkamākais treniņš, tam var pieteikties turpat zem treniņa apraksta.

Ieskats Instagram videoklipos

Treniņi notiek bez maksas vai par brīvprātīgiem ziedojumiem. Ziedojuma apmēru aicinām precizēt ar konkrēto treneri. Tāpat, visi treneri ir atvērti jautājumiem un konsultācijām.

Treneru skaits projektā nav ierobežots. Sporto Rīga ir sociāli atbildīga platforma par aktīvu, veselīgu un sportisku sabiedrību, tāpēc aicinām pieteikties ikvienu treneri, kas vēlas piedalīties Sporto Rīga projektā un kam jau ir vai tuvākajā nākotnē tiks piešķirts trenera sertifikāts, un kuri jau vada vai vēlas vadīt bezmaksas āra treniņu grupu nodarbības, uz e-pastu info@sportoriga.lv ar norādi “Treneris projektā”.

Projekta “Sporto Rīgā” treneri

Sporto Rīgā sākotnējā profesionālu treneru komanda: Alena Eldmane, Andrejs Maslovs, Artūrs Zolotihs, Dana Anisimkova, Kārlis Sprukts, Kristaps Vilde, Māris Savickis, Mārtiņš Rozenbergs, Ramona-Simona Mežgaile, Sergejs Kostiļevs, Veronoka Dolgina, Viktorija Kondratjeva.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

FOTO: Siguldā notiekošajā Eiropas MTB čempionātā triumfē igaunis Prūss; četri latvieši finišē desmitniekā

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk