Dalīties „Madonas tautas slēpojums aicina kāpt uz slēpēm astoto gadu pēc kārtas“

Madonas tautas slēpojums aicina kāpt uz slēpēm astoto gadu pēc kārtas

Madonas slēpojums sestdien, 20.februārī piedāvās sacensties 22, 16, 11, 5 un 2,5 kilometru distancēs, kā arī īpašās bērnu trasēs. Pamatdistanču dalībnieki Smeceres sila bialtona bāzē mērosies spēkiem 11 kilometru aplī, nevis 2,5 kilometros, kā tika ziņots iepriekš. Sacensību organizatori informē, ka šogad distances būs vieglāk veicamas, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, jo lielāki slēpošanas apļi veicinās labāku trases caurlaidību.

Tautas slēpojuma sacensību centrā dalībniekiem būs pieejams SPORTLAND slēpju serviss, kurā varēs sagatavot slēpes sacensībām, kuras aizsāks multisporta seriālu “Sportlat balva”, kas apvieno slēpošanas, skriešanas, riteņbraukšanas un triatlona sacensības.

Nedēļās vidū Madonā sals sasniedza -10 grādus un sociālajos tīklos ne reizi vien tika manītas bildes ar cilvēkiem uz distnaču slēpēm, baudot ziemas priekus Smeceres silā. Tuvākās laika prognozes snigšanu paredz gan piektdien, dienu pirms sacensībām, gan sacensību dienā, lai dalībniekiem būtu dota iespēja izbaudīt sportošanas priekus un nedomāt par sniega trūkumu citviet Latvijā.

 

Pasākumu varēs vērot arī tiešraidē šeit.

 

Sacensību atbalstītājs SPORTLAND Madonā piedāvās bezmaksas Madshus slēpju testus. Tautas slēpojumu atbalsta arī Madonas novads un, protams, Sporta un atpūtas bāze “Smeceres sils”.

Pieteikšanās sacensībām turpinās sacensību organziatoru “Sportlat” mājas lapā.

Jau pirmajās pāris dienās pieteikušies vairāk nekā 100 slēpotgribētāju, taču prognozējams, ka viņu skaits dubultosies.

Tautas slēpojums “Madona” iespējams ir vienīgās distanču slēpošanas sacensības Latvijā, kuras notikušas pēdējo septiņu gada laikā un uzkrājušas ievērojamu vēsturi. Pērn par sporta klases uzvarētājiem kļuva Baltkrievijas pārstāvis Leonīds Kornijenko un pazīstamā Laima Klauža no Carnikavas.

Iepriekšējos gados savu meistarību Madonā demonstrējuši gan olimpieši, gan biatlonisti, gan citu sporta veidu pārstāvji. Daudziem spilgtā atmiņā palicis 2011.gads, kad jaunais un talantīgais Andrejs Rastorgujevs pārspēja pieredzējušo biatlonistu Ilmāru Brici.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Futbola Ziemas kausā klāt izšķirošā finālspēļu nedēļa

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk