Dalīties „Meistarīgais franču bloks“

Meistarīgais franču bloks

Pēc pirmās ceturtdaļas Latvija atradās vadībā ar 25:21, bet puslaikā jau iedzinējos ar divu punktu starpību – 38:40.

Otrajā puslaikā Francijas aizsardzība bija ievērojami uzlabojusies, punktus mūsējie guva ar lielām grūtībām.

Trešajā ceturtdaļā Latvija spēja gūt septiņus punktus, kamēr franči – 16. Līdz ar to izšķirīgo ceturtdaļu franči sāka ar 11 punktu pārsvaru un turpināja labi darboties aizsardzībā.

Rezultātā zaudējums – 70:84. Francijas spēlētāji nobloķēja ne tikai četrus mūsu izdarītos metienus, bet vienlaikus arī Latvijas iespējas šajā Eiropas čempionātā izcīnīt medaļas.

Taču cerība par iekļūšanu olimpisko spēļu kvalifikācijā nav izsapņota – ceturtdien Latvijas izlase tiksies ar Grieķiju, kad cīnīsies par piekto vietu.

Teksts: Roberts Šteinbergs, Foto: Ilmārs Znotiņš