Dalīties „NEYMAR JR. „OUSADIA ALEGRIA““

NEYMAR JR. „OUSADIA ALEGRIA“

Bruno Karneiro Mosjaro (Bruno Carneiro Mosciaro), slavens brazīliešu mākslinieks un dizainers, kas labāk pazīstams kā Bruno Big, ir atbildīgs par dinamisko apavu grafiku.

“Vārdu “Alegria” es asociēju ar dzīvesprieku
un futbola spēli, ko es mīlu visvairāk, bet
“Ousadia” ir nekaunīgi darīt kaut ko citu, ko
neviens nav gaidījis,” skaidro Neymar Jr.

Apavu dizains ir pārdomāts un speciāli veidots abstrakts. Uz “Ousadia” apava rokas pirksti aptver pēdu, it kā to turētu. Uz “Alegria” apava dūre ir novietota tur, kur būs vislielākais kontakts ar bumbu.

“Kad Jūs aplūkojat šos apavus, kaut arī tie
izskatās vienādi, tie ir atšķirīgi,” stāsta Neymar
Jr.

“Es izveidoju divas dažādas bildes, vienu “Ousadia” apaviem un otru “Alegria”,” viņš saka. “Tur ir attēlota sirds un roka, un ideja ir vairāk akcentēta uz apavu vizuālo izskatu, nevis galveno “Alegria Ousadia” domu.” Bruno Big daudzie darbi viscaur veido apavu virsmu.

Bruno Big no milzu audekla izveidoja apavu maisiņus 1000 apavu pāriem par godu “Ousadia Alegria” apavu radīšanai. Pirmo maisiņu ar jaunajiem apaviem viņš pats personīgi pasniedza Neymar Jr. Atlikušos 999 Bruno Big veidotos apavu maisiņus kopā ar jaunajiem apaviem jau no 31.janvāra var ekskluzīvi iegādāties, izmantojot Nike Football lietotni. “Ousadia Alegria” kolekcija, kas ietver arī treniņu apġērbu un divus brīvā laika apavus, no 2.februāra var iegādāties Nike.com mājaslapā.

 

Apskati jaunās pavasara apavu kolekcijas!

 

Komentāri

  1. sjuefhiaukeatsgiugwekf

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Dr. Feel Good

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk