Dalīties „Piesakies Sieviešu skrējienam par vislabāko cenu!“

Piesakies Sieviešu skrējienam par vislabāko cenu!

Pasākuma mērķis ir motivēt un uzrunāt ikvienu sievieti uzsākt sportot neatkarīgi no slodzes intensitātes, kā arī iedrošināt tās sievietes, kas līdz šim nav piedalījušas masu pasākumos.

Šajā gadā skrējienu skars dažādas pārmaiņas! Ierastā 1.maija vietā šogad Sieviešu skrējiens Mežaparkā notiks vasaras sākumā un pasākums norisināsies divas dienas. 11. jūnijā dalībniecēm tiks piedāvātas brīvdabas fitnesa nodarbības Latvijas un ārvalstu treneru vadībā, bet 12.jūnijā notiks jau ierastais skrējiens, taču arī te organizatori sarūpējuši kādu inovāciju – 7,5 kilometru distancei šogad pievienojusies arī nedaudz īsāka – piecu kilometru distance.

Abas distances vedīs pa Mežaparka asfaltētajiem celiņiem un tajās, tāpat kā iepriekšējos gados, piedalīties varēs skrienot, nūjojot vai ejot gan ar laika kontroli, gan bez tās. Pasākumā piedalīties aicinātas arī jaunās māmiņas, kā arī 12.jūnijā notiks arī ierastais bērnu skrējiens, kurā piedalīties aicināti gan puikas, gan meitenes vecumā no 2 līdz 12 gadiem. Mazajiem atkarībā no vecuma būs jāveic 200 līdz 1000 metru gara trase.

Foto: Mareks Gaļinovskis
Foto: Mareks Gaļinovskis

Sieviešu skrējiena priekšgalā vienmēr atrodamas pasākuma vēstneses. Šajā gadā tās ir astoņas spēcīgas, skaistas sievietes, katra ar savu iedvesmas stāstu. Atpazīstamu seju vietā skrējiena organizatori lēmuši par labu meitenēm no tautas. Juriste Luīze Mantiņa, trīs bērnu māmiņa Ramona Simona Mežgaile, enerģijas medniece Linda Samsonova, dvīnes daiļslidotājas Marta un Ieva Poļevskas, jaunā māmiņa Linda Ķuze un dabas cienītāja Alise Putraima – septiņas burvīgas dāmas, kuras tika izvēlētas īpaša konkursa ietvaros, kas tika veidots sadarbībā ar pasākuma atbalstītāju Sportland.

Vēstnešu sastāvu papildinās MyFitness sporta kluba trenere Daiga Otomere, kas vienlaikus būs arī pārējo meiteņu mentore. Gatavojoties 12.jūnija skrējienam, meitenes blogos dalīsies savā pieredzē un, protams, iedvesmos citas daiļā dzimuma pārstāves.

Sieviešu skrējiens ne tikai iedvesmo skriešanai, bet arī palīdz sasniegt labāko rezultātu. Sākot ar aprīli trīs reizes nedēļā ikvienam būs pieejami bezmaksas sagatavošanās treniņi  profesionālu treneru vadībā. Seko līdzi jaunumiem un treniņu grafikam pasākuma mājas lapā!

Sākot ar šodienu Tev ir lieliska iespēja reģistrēties pasākumam par labāko cenu – 7eur bez laika kontroles un 10eur ar laika kontroli. Fitnesa dienai vari reģistrēties par 7eur, bet abām dienām kopā – 12eur bez laika kontroles un 15eur ar laika kontroli.

Reģistrēties skrējienam vari pasākuma mājas lapā – sieviesuskrejiens.lv, Nike un Sportland veikalos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Dmitrijs Šappo. Sports uzlabo veselību un pašsajūtu

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk