Dalīties „Sieviešu skrējiens šogad norisināsies divās dienās“

Sieviešu skrējiens šogad norisināsies divās dienās

Izmaiņas skārušas ne tikai Sieviešu skrējiena datumu, bet arī pasākuma vēstneses – atpazīstamu seju vietā skrējiena organizatori lēmuši par labu meitenēm no tautas. Juriste Luīze Mantiņa, trīs bērnu māmiņa Ramona Simona Mežgaile, enerģijas medniece Linda Samsonova, dvīnes daiļslidotājas Marta un Ieva Poļevskas, jaunā māmiņa Linda Ķuze un dabas cienītāja Alise Putraima – septiņas burvīgas dāmas, kuras tika izvēlētas īpaša konkursa ietvaros, kas tika veidots sadarbībā ar pasākuma atbalstītāju Sportland.

Vēstnešu sastāvu papildinās arī MyFitness sporta kluba trenere Daiga Otomere, kas vienlaikus būs arī pārējo meiteņu mentore. Gatavojoties 12.jūnija skrējienam, meitenes blogos, dalīsies savā pieredzē un, protams, iedvesmos citas daiļā dzimuma pārstāves.

7,5 kilometru distancei šogad pievienojusies arī nedaudz īsāka – piecu kilometru distance. Abas distances vedīs pa Mežaparka asfaltētajiem celiņiem un tajās tāpat kā iepriekšējos gados piedalīties varēs skrienot, nūjojot vai ejot  gan ar laika kontroli, gan bez tās.

Lielu interesi pirmajās skrējiena reģistrācijas dienās izraisījusi iespēja par pazeminātu cenu savā īpašumā iegūt gan dalību pasākumā, gan oficiālo Nike  pasākuma T-kreklu. Šīs piedāvājums ir spēkā piesakoties Sieviešu skrējienam pasākuma mājas lapā līdz 22.martam!

Sieviešu skrējiena tēmturis sociālajos tīklos: #skrienarmums

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Liene Krauze-Luste. Kā joga palīdz skriet

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk