Dalīties „Sievietēs ir spēks“

Sievietēs ir spēks

Šogad atšķirībā no citām reizēm Sieviešu skrējiena vēstneses tika izvēlētas konkursa veidā. Tajā piedalījās ļoti dažādas personības, un, pateicoties konkursa galvenajam atbalstītājam Sportland, par vēstnesēm kļuva visas septiņas konkursa finālistes. Meitenes ir enerģijas un apņēmības pilnas uzsākt Sieviešu skrējiena sagatavošanās posmu.

Luīze Mantiņa, kas ikdienā strādā par juristi, stāsta, ka nespēj iedomāties savu dzīvi bez sporta. Viņa nodarbojas ar dažādiem sporta veidiem, no kuriem visvairāk pievēršas skriešanai un volejbolam. Luīzes lielākais motivators ir suns, jo atbildības izjūta pret to nekad neļauj noslinkot. Meitene uzskata, ka spēj iedvesmot citus ar savu apņēmību, neatlaidību un cīņas sparu, kā arī spējām pārvarēt grūtības.

Linda Ķuze ir ne tikai deju trenere savā studijā Valmierā, bet arī jaunā māmiņa. Linda stāsta, ka sports ir dzīvesveids, kas pilnībā ievelk jebkuru, kas sāk ar to nodarboties.  Kā vēstnese viņa ar savu enerģisko būtību un harismu cer iedvesmot citas sievietes, jo īpaši jaunās māmiņas, un uzsver, ka visu ir iespējams paveikt. Galvenais esot pārvarēt grūtāko – uzdrīkstēties spert pirmo soli un sākt.

Marta un Ieva Poļevskas ar sportu iepazinušās jau bērnībā, kad devās skriet kopā ar vecākiem un sāka nodarboties ar daiļslidošanu. Sports joprojām aizņem lielu daļu viņu ikdienas – abas ne tikai skrien, bet arī nodarbojas ar dažādiem ekstrēmajiem sporta veidiem. Par sportošanas lielāko ieguvumu dvīnes atzīst brīvības izjūtu, pozitīvu emociju uzkrāšanu un motivāciju darboties kopā, kas palīdz pārvarēt slinkumu.

Linda Samsonova strādā sporta televīzijā, un viņu visvairāk iedvesmo pārmaiņas. Skriešana Lindai nozīmē iespēju gan izskatīties, gan justies labāk un cīnīties ar enerģijas trūkumu. Viņa domā, ka sports ir nepieciešams ikdienā, lai mazinātu lielo stresu un sakārtotu domas. Linda redz sevi kā vēstnesi, jo vienmēr sasniedz izvirzītos mērķus, tic, ka skrējiens ir pa spēkam ikvienai un ka sievietēs ir spēks.

Alise Putraima ir fitnesa trenere, kas paralēli darbam sporta klubā iesaista kopējos skriešanas treniņos arī savas apkaimes iedzīvotājus. Meiteni pievērsties sportam aicina daba, varbūt tieši tāpēc viņa gaida vasaru – kustēšanās dabā palīdzot vairāk pievērsties savai būtībai. Alise priecājas, ka spēj mudināt ar sportu nodarboties arī citus, tāpēc uzskata, ka spēs godam pildīt savus vēstneses pienākumus.

Ramona Simona Mežgaile ir triju bērnu mamma, kura ikdienā vada treniņus citām jaunajām māmiņām, mēģina motivēt atgūt formu pēc dzemdībām, justies enerģiskām, rast spēku raitākam ikdienas solim un pievērsties aktīvam dzīvesveidam. Viņa uzskata, ka galvenais ir darīt, turklāt nav svarīgi, vai šī kustība ir skriešana, iešana vai vingrošana. Ramona domā, ka sava veida vēstnese ir jau šobrīd, un ir apņēmības pilna savu misiju turpināt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Pavasara zvaigznes ir klāt!

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk