Dalīties „Slaveni siguldieši aicina nedēļas nogali pavadīt viņu dzimtajā pilsētā“

Slaveni siguldieši aicina nedēļas nogali pavadīt viņu dzimtajā pilsētā

Neviens vairs īsti nav jāpārliecina, kāpēc rudenī vērts doties uz Siguldu, taču siguldieši atgādina par vietām un aktivitātēm, ko paveikt šajā nedēļas nogalē, ja esat nolēmuši viesoties zelta rudens galvaspilsētā.

 

 

Uldis Kļaviņš, ultramaratonists

Siguldas labākais garo distanču skrējējs ikvienu aicina uz Siguldas pusmaratonu. Viņš saskata priekšrocību, veicot tieši sacensību garāko, 21 kilometra distanci, 4 apļu garumā: “Tie, kas skries pusmaratonu varēs veselas 4 reizes vērot kolosālo skatu uz Gaujas senleju.” U.Kļaviņš uzskata, ka rudens vispār skriešanai ir pats piemērotākais, jo nav ne ļoti auksti, ne arī karsti, kā arī uzsver, ka skriešana – tas ir viens no labākajiem veidiem, kā apskatīt zelta rudeni. Un, protams, pēc finiša arī pabūt citās skaistās vietās Siguldā.

 

Martins Dukurs, skeletonists

Mūsu olimpiskais medaļnieks un pasaules čempions pieturas pie klasiskām vērtībām un esot Siguldā, iesaka doties uz vietām, kuras ik reizi, kad tur viesosieties, atgādinās par Siguldas unikalitāti un daudzveidīgo skaistumu – Gūtmaņalu, Gleznotājkalnu, Velnalu, Siguldas pilsdrupām un pats galvenais – Siguldas Bobsleja trasi.

 

Juris Kaukulis, mūziķis

Arī dziedātājam, ģitāristam un vārdu autoram, Siguldā dzimušajam, grupas “Dzelzs Vilks” līderim pēc aizraujošām vietām, ko ieteikt apskatīt dzimtajā pilsētā, nav tālu jāmeklē.  Viņš rekomendē pabūt enerģētiskajā un noslēpumainajā Raganas Katlā, būt tuvu senatnes liecībām, apmeklējot Satezeles pilskalnu, atgādināt sev par mūsu senču mantojumu- tautasdziesmām, apskatot Barona pieminekli. Tāpat J. Kaukulis atzīmē, ka jāizmanto Serpentīna ceļš, kā arī iesaka apmeklēt aizgājušo dienu godību – Televīzijas torni.

 

Uģis Mitrevics, pilsētas mērs

Siguldas pilsētas mērs aicina visus aktīvos sportot gribētājus 8.oktobrī piedalīties Siguldas pusmaratonā un apliecināt savu neatlaidību un izturību, pieveicot izaicinošāko 21,097 kilometru garo un citas aizraujošas distances. “Esmu pārliecināts, ka Siguldas pusmaratons viskrāšņākajā – Zelta lapu laikā – plecu pie pleca ar citiem dalībniekiem būs liels izaicinājums un iespēja ikvienam pierādīt savus spēkus, izbaudot kopības sajūtu. Uz tikšanos distancē, Siguldā!“

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Sintija Melne

info@balticevents.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Esi gatavs rudenim kopā ar Timberland!

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk