Dalīties „Sporta apavi, ko valkāt birojā“

Sporta apavi, ko valkāt birojā

Sporta apavi kopā ar svinīgo apģērbu? Vārdi “sporta apavi” skan tā, it kā tas būtu – a) saistīts ar kādu riebīgi sviedrainu sporta veidu; b) kāda smagi elpojoša un aptaukojusies parādība no Vidusamerikas. Tradīcijas un etiķeti cienošam stipram latvietim ar sporta apaviem it kā nevajadzētu aizrauties. Ja arī tev tā šķiet, man jāuzņemas sliktā policista loma un jāvērš uzmanība uz tavu zemo pierīti. Tā ir novecojusi patiesība, par ko mūsdienu sabiedrībā vairs skaļi nerunā.

Tagad sporta apavi (botas, kedas, tenisenes, snīkeri) ir veiksmīga, darbīga un enerģijas pārpilna skandināva simboli. Uz nākotni vērsts cilvēks, kas pats sevi neuztver pārāk nopietni. Šis attīstītajās Eiropas valstīs izplatītais trends ir biroja cilvēku radīts, kuri pilsētas burzmā daudz laika pavada, ejot no vienas metrostacijas uz otru. Normāls cilvēks tādās situācijās nedomā, ko par to teiktu mana vecmāmiņa, bet, lai izdotos veiksmīga darbdiena, uzvelk kājās ko tādu, ar ko ērti visu dienu no vienas pilsētas malas uz otru pārvietotos, – sporta apavus.

Saprotami, ka daudziem cilvēkiem šis ir jaunums un orientēšanās lielajā sporta apavu kultūrā nebūt nav no vienkāršākajām. Turklāt to valkātāji liekas tieši tādi, ka tūlīt rādīs ar pirkstu, ja tu aiz nezināšanas sakombinēsi nepareizo kedu tipu ar nepareizo audumu. Patiesībā nemaz nav tik sarežģīti. Vismaz lielos vilcienos. Tieši sporta apavi ir tie, ko katrs cilvēks var uzvilkt, lai pašam būtu ērtāk. Pati to valkāšana simbolizē šādu brīvību! Tā kā sporta apavu pasaule ir raiba un iespēju miljoniem, izveidojām jums mazu špikeri, kas palīdzēs izlemt. Kuri tad ir tie sporta apavi, ko ir ieteicams nēsāt birojā?

Nike Air Presto

Šī ir īsta klasika, biroja sporta apavi numur viens – elpojoši, viegli, piegulst kājai kā zeķe un ir ļoti stilīgi. 2000. gadā pirmoreiz izlaisto modeli Nike paši raksturo kā “T krekls tavām kājām”. Šie ir īstas 2016. gada vasaras stila sporta apavi, ar šo modeli jūs varat doties uz tikšanos ar Ričardu Brensonu (Richard Branson), gan ar Intaru Busuli. Būsi cool abās vecuma klasēs. Tev nemaz nav jāstrādā reklāmas aģentūrā vai start-up.

Adidas Tubular

Pēc pirmā acu uzmetiena nedaudz citplanētieti atgādinošie sporta apavi skaļi stāsta, ka tu ĻOTI labi zini, kas tev ir kājās. Tu esi uz viļņa. Tubular pašlaik ir adidas dzīves stila apavi numur viens un cenu klasē lētākās no lepnākajām. Ir modeļi ar dažādiem materiāliem un krāsām, vīriešiem un sievietēm. Atrodi sev piemērotas un – go crazy. Bez nekādiem gaisa spilveniem, superērtie apavi der biroja cilvēkiem ar nedaudz drošāku stilu. Varbūt pat kādu mazu šallīti pārsviedīsi pāri plecam? Ha-ha-ha, nezini, vai ir vērts riskēt?

Nike Air Force 1

Tie ir sporta apavi, ko pat kārtīgs Latvijas vīrietis uzdrīkstēsies uzvilkt kopā ar zilajiem džinsiem. Vai zināji, ka tie faktiski ir basketbola spēlēšanai paredzētas apavi? Bija laiki, kad tētis ar baltajām Air Force klases ekskursijā bija stilīgākais čalis. Tagad gan šāda parādība jau nedaudz ož pēc pelējuma, tomēr šis ir ļoti labs pārejas variants. Ja visu mūžu esi valkājis kurpes, bet gada nogalē uz firmas Ziemassvētku balli gribi aiziet ar adidas Tubular, sāc ar zemajām Air Force.

 Converse Chuck Taylor 2

Vai tas biji tu, ko es redzēju grupas Rīgas Modes koncerta pirmajā rindā? Nebiji? Sasodīts, man šķiet, ka tomēr biji gan. Tu esi mazliet dumpinieks. 2016. gadā Converse nāk ar pilnīgi jaunu enerģiju. Šī 1917. gadā radītā basketbola keda gadu gaitā nav ne reizi izmainīta. Pēc simt gadu pauzes Converse nolēma, ka šī daudzu cilvēku lielā mīlestība jāpiemēro arī ikdienišķai valkāšanai birojā, un pilnīgi pārdizainēja kedu. No ārienes tā pati, bet materiāli, tehnoloģijas un valkāšanas ērtums – no nākotnes. Der gan reklāmas aģentūras radošajam producentam, gan arī grāmatvedim. Pamēģini arī citas krāsas – zilas, melnas… Hei, why not sarkanas? Nav ieteicams valkāt kopā ar treniņbiksēm.

 Air Jordan Future

Jordan Brand jau sen nav tikai sporta apavu ražotājs. Ar katru gadu parādās arvien vairāk un vairāk dzīves stila džordanu, kas nemaz nav domātas laukumiem. Viens no tādiem ir pilnīgi jaunais Future modelis. Ar šo modeli staigā cilvēki, kas dara paši savas lietas. Viņi ir konkrēti, viņu mugurkauls nav mīksts, un lielākoties viņi dzīvē panāk tieši to, ko paši grib. Kad neprecējies vīrietis uzvalkā un ar Air Jordan Future kājās nokļūs Riga Fashion Week kādā no modes šoviem, ar ļoti lielu varbūtību viņš no turienes atgriezīsies kopā ar kādu ļoti izskatīgu modes blogeri. Ļoti piemērotas firmas vadītājam.

 

Komentāri

  1. Raitis

    Skaisti,érti apavi!

  2. Reinis

    Vai tad tiešam bija gruti pie katra apava nosaukuma pielikt ari to fotogrāfiju,lai vismaz uz reiz vizuali ir skaidrs par kādiem apaviem iet runa. Jo domaju ka reti kuram ir laiks un interese lai mācitos kedu nosaukumus no galvas..

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

The North Face apavi padarīs apvidus skrējienus baudāmākus

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk