Dalīties „TRIĀNAS PARKS. Adidas ir vairāk kā sports“

TRIĀNAS PARKS. Adidas ir vairāk kā sports

Agnese: Man apavi ir ļoti svarīgi. Pirmkārt – apaviem ir funkcionāla nozīme ikdienā, tāpēc es parasti izvēlos apavus kas ir ērti un komfortabli. Žēl, ka Adidas neražo augstpapēžu apavus. Ja būtu augstpapēžu kurpes, tad man tas būtu pilns komplekts. (smejas)

Agnese: Man ļoti patīk Adidas zīmola apģērbi un apavi, taču vislielākais prieks man ir par to, ka ar grupu esam Adidas kopienā, jo man un arī grupas biedriem jau kopš bērnības šis zīmols saistās ar alternatīvo mūzikas skatuvi un tādām grupām kā, piemēram, Korn, Limp Bizkit, Deftones. u.c. Daudzas grupas ar kurām kopā esam izauguši un iespaidojušies.

Edgars: Šīs grupas Adidas ir padarījušas ne tikai par sporta zīmolu, bet devušas tam kultūru, kā pievienoto vērtību.

Foto: Triānas Parks
Foto: Triānas Parks

Agnese: Jā, Adidas ir ne tikai sports, bet tas ir arī dzīvesstils! Tieši tāpēc no visiem sporta zīmoliem Adidas mums patīk vislabāk. Kas vēl ir būtiski – Adidas ir inovatīvs zīmols. Katra kolekcija ir ar kādu jaunu pievienoto vērtību.

Edgars: Es atceros, kad biju mazs, tikko bija iznācis grupas Papa Roach plakāts kādā no jauniešu žurnāliem un visi grupas dalībnieki bija ģērbušies melnā, ar pieglaustiem matiem un visiem bija melni Adidas Superstars apavi ar baltām strīpām! Latvijā tad vēl nemaz tā vienkārši nevarēja aiziet uz sporta veikalu un nopirkt šo apavu modeli, tad nu es devos uz tirgu un meklēju ko aptuveni līdzīgu, beigās tiku pie šādiem apaviem, protams, ar trīs strīpām. (smejas)

Agnese: Tas ir tas fenomens, ka apavi un apģērbs spēj radīt īpašu sajūtu, kad tos valkā vai nēsā. Mani, personiski, drēbes kā drēbes tik ļoti neuzrunā, ka tas – kā tās liek man justies. Man joprojām patīk strādāt kopā ar dizaineriem veidojot skatuves tērpus, taču es esmu iemācījusies kombinēt ērtos Adidas apavus kopā ar dažādām dizaineru radītām drēbēm.

Foto: Triānas Parks
Foto: Triānas Parks

Edgars: Man vienmēr ir bijis fetišs uz apaviem. Man ir mīļākais Adidas modelis – ZX FLUX, kas ir ļoti viegli un ērti. Ja ierodos uz koncertu ar citiem apaviem, tad tieši uz koncerta laiku es pārvelku šo modeli, jo ar tiem ir ļoti ērti spēlēt.

Foto: Triānas Parks
Foto: Triānas Parks

Agnese: Man atkal pēdējā laika favorīts ir Adidas NMD modelis. Lai gan tie ir skriešanas apavi, tie ir ērti un apbrīnojami viegli.

Runājot par laiku ko pavadāt uz skatuves, sniedzot koncertus – kā izvēlētais apģērbs un apavi var ietekmēt jūsu pašsajūtu?

Agnese: Ikdienā es izvēlos funkcionālus un ērtus apavus, taču uz skatuves man ir bijuši arī tādi apavi, kas ir samērā neērti un nepraktiski. Es esmu pārliecinājusies par to, ka man dziedāt sanāk labāk, ja uzstājos kedās – ērtos apavos, jo tad jūtos daudz brīvāk, vieglāk un stabilāk. Man ir prieks, ka ar Triānas Parku varu atļauties būt tā, kā jūtos visērtāk.

Foto: Triānas Parks
Foto: Triānas Parks

Runājot par Adidas, zinu, ka Triānas Parks ir arī aktīvi sporta piekritēji.

Agnese: Mēs visi esam aktīva dzīvesveida piekritēji un sportisi. Katrs nodarbojas ar kādu sporta veidu. Mēs ar Edgaru apmeklējam boksa treniņus, Kristaps vairāk aizraujas ar ekstrēmajiem sporta veidiem un Artūrs apmeklē sporta zāli, skrien un vingro. Esam pat dzirdējuši komentāru, ka Triānas Parku varētu saukt par bicepsu grupu. (smejas)

Edgars: Mēs arī apzināmies, ka ir jaunieši, kas klausās mūsu mūziku un seko līdzi grupas jaunumiem un aktivitātēm un mums prieks, ja ar mūsu aktīvo dzīvesstilu mēs spējam varbūt kādu motivēt vai iedvesmot pievērsties sportam un dzīvot veselīgāk!

Foto: Triānas Parks
Foto: Triānas Parks

 

Esi aktīvs un dzīvespriecīgs! Jaunākās vasaras apģērbu kolekcijas meklē visos Sportland veikalos!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

"Liepaja Spring Cup" divās dienās jaunieši gūst 191 vārtus

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk