Dalīties „Ūdens veids un pašsajūta“

Ūdens veids un pašsajūta

Balstoties uz teorētiskiem aprēķiniem veselas un normāli strādājošas nieres vienā stundā spēj izfiltrēt līdz 0,7 litriem ūdens, pārrēķinot uz diennakti, tie ir apmēram 17 litri. Tomēr pārmērīga ūdens uzņemšana ir papildus slodze organismam, kas var radīt intoksikācijas problēmas, proti, samazināt nātrija daudzumu asinīs un veicināt skeleta muskulatūras bojājumus, kas ilgākā laika posmā var izraisīt akūtu nieru mazspēju. Apzinoties nepieciešamo ikdienā uzņemamo šķidruma daudzumu, tu vari kontrolēt pareizās proporcijas, nodrošinot gan garīgo, gan fizisko veselību, jo organisms nepieciešams ne tikai iekšējo orgānu normālai darbībai, bet arī veselīga un jauneklīga izskata saglabāšanai, garastāvokļa un darba spēju uzlabošanai. Aktīvākās dienās tīra ūdens vietā vari izvēlēties speciāli ar vitamīniem bagātinātos Vichy Vitamin līnijas ūdeņus, kas uzlabos tavu pašsajūtu un liks izvairīties no liekām raizēm par vitamīnu un minerālu trūkumu organismā.

Gadalaiku siltajā sezonā jāatceras, ka atrodoties tiešos saules staros un pat peldoties, ķermenis zaudē gan ūdeni, gan sāļus, tāpēc vasarā ieteicams mazos daudzumos papildus izvēlēties arī speciālos sporta ūdeņus, kas papildināti ar svarīgām minerālvielām, piemēram, kādu no Vichy Vitamin ūdeņiem. Šie dzērieni daudz labāk palīdzēs remdēt slāpes un novērst šķidruma zudumu. Atceries, ka pieaudzis cilvēks, katru dienu vidēji zaudē 2-2,5 litrus ūdens, tikai elpojot, svīstot un izvadot to ar urīnu. Tas ir liels ūdens zudums, pret ko jāizturas atbildīgi. Lutini savu organismu ar sulīgiem pārtikas produktiem, zupām, dārzeņiem (gurķiem, tomātiem), tējām un tīru ūdeni.

Cieni ūdeni, novērtē tā labās īpašības un māci tās bērniem, vēl maziem esot. Lej to skaistās glāzēs, ja tas palīdz izdzert to vairāk, jo dabā nav nekas vērtīgāks par ūdeni. Bez ūdens nav dzīvības. Bez dzīvības – veselība. Bez veselības – skaistums. Bez skaistuma – labsajūta. Bez labsajūtas – enerģija. Bez enerģijas – aktivitātes. Tā mēs varam nebeidzami turpināt, šo pozitīvo sajūtu ķēdi, tāpēc izbaudi, veldzējies, esi vesels un dzīvo skaisti!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

“Filter Velokausa” Jūrmalas posmā iezīmēsies galvenie favorīti uz čempiona tituliem

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk