Dalīties „Visvairāk gaidītā spēle“

Visvairāk gaidītā spēle

EUROBASKET2015-LAT-LT-2015-09-06 (22)

    Tādu fanu vienlīdzību, kāda bija Latvijas–Lietuvas spēle, “Arēnā Rīga” nebija pieredzējusi nekad. Kamēr vieni dzina uzbrukumā savu komandu, otri svilpa, un otrādi. Emocijas, ko pieredzēja klātesošie skatītāji, diez vai varēs atkārtoti izdzīvot tuvākajā laikā. Fanu eiforija.

Jāatzīst, ka lielākoties latviešu fani bija skaļāki (skaitliskā pārākuma dēļ), taču uz spēles beigām, kad Lietuvas izlase atradās pārliecinošā vadībā un latviešu fani, tāpat kā komanda, nolaida rokas, dzirdamāki bija kaimiņvalsts fani. Komanda neizmantoja savus momentus, tā īsumā varētu raksturot Latvijas izlases spēli. Lai arī pirmās divas ceturtdaļas bija salīdzinoši veiksmīgas, komandas piezīmes Latvijai krājās pārāk ātri un metieni pārāk bieži nesasniedza savu mērķi.

    Ir skaidrs, ka retais gaidīja uzvaru pret Lietuvas izlasi, taču 49 gūti punkti ir par maz, lai uzvarētu jebkuru komandu, kas sasniegusi Eiropas čempionāta finālturnīru. Un, lai arī Latvijas faniem šī spēle ir vērtējama ar pluszīmi, komandai un tās vadībai šī būs viela pārdomām.

Teksts: Roberts Šteinbergs, Foto: Ilmārs Znotiņš
   

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Pirmais emociju viesulis

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk