Dalintis „EKSPERIMENTAVĘ LIETUVIAI ĮVEIKĖ SUOMIJĄ“

EKSPERIMENTAVĘ LIETUVIAI ĮVEIKĖ SUOMIJĄ

Lietuvos vyrų rinktinė pilnoje Alytaus arenoje šeštadienį 78:71 (25:18, 19:22, 17:16, 17:15) įveikė Suomijos krepšininkus, prieš tai parklupdžiusius Europos čempionus prancūzus. Tai buvo trečioji lietuvių pergalė per trejas kontrolines rungtynes ir pirmoji prieš Europos komandą.

„Pradėjome labai gražiai, kol žaidėme įprasta sudėtimi. Bet mūsų tikslas šiandien buvo pasižiūrėti, kas yra kas. Be abejo, keitimai atėmė gražų vaizdelį iš publikos, įnešė padrikumo. Deja, ne visi žaidėjai yra lygiaverčiai. Turime, ką turime“, – po rungtynių sakė Lietuvos rinktinės vyr. treneris Jonas Kazlauskas.

Lietuvos rinktinė iš pat pradžių šovė į priekį 11:0, tačiau po to suomiai sugebėjo pasivyti. Lietuviai pirmavo visas rungtynes, tačiau persvara nebuvo didelė.

„Lietuviai šiandien buvo geresni, mes lėtai pradėjome, darėme taktinių klaidų. Bet abi komandos daug ką išbandė, todėl rezultatas nebuvo svarbiausia“, – sakė Suomijos rinktinės strategas Henrikas Dettmannas.

Lietuvos rinktinėje pirmąsyk šiais metais žaidė jos kapitonas Robertas Javtokas. Per 23 minutes jis pelnė 6 taškus bei atkovojo 5 kamuolius.

Rezultatyviausiai iš lietuvių rungtyniavo Paulius Jankūnas, kuris per dvylika su puse minutės pelnė 11 taškų. Daugiau nei vienas Lietuvos rinktinės krepšininkas nepelnė dviženklio taškų skaičiaus.

Kitas kontrolines rungtynes Lietuvos krepšininkai žais rugpjūčio 12 d. Kėdainiuose su Austrijos rinktine. Bilietų į šias rungtynes beveik neliko.

Po to rinktinė dalyvaus tarptautiniame turnyre Kaune „Huawei Cup 2015″, kuriame žais su Kroatijos, Makedonijos ir Turkijos rinktinėmis.

Bilietus į šį turnyrą galima įsigyti internetu per www.krepsiniobilietai.lt ir „Žalgirio“ arenos kasose. Artėjant turnyrui bilietai brangs.

Tekstas: musukrepsinis.lt
Nuotraukos: musukrepsinis.lt