Dalintis „„HUAWEI CUP 2015″ PRASIDĖJO LIETUVOS PERGALE“

„HUAWEI CUP 2015″ PRASIDĖJO LIETUVOS PERGALE

Tradicinis tarptautinis krepšinio turnyras „Huawei Cup“ pirmadienį Kaune prasidėjo nesunkia Lietuvos vyrų rinktinės pergale prieš Turkiją 86:74 (27:19, 21:17, 22:16, 16:22). Tai buvo penktoji iš eilės lietuvių pergalė per dešimties kontrolinių rungtynių ciklą rengiantis Europos čempionatui.

Lietuviai diktavo savo žaidimo tempą nuo pirmo kėlinio vidurio iki pat finalinės sirenos, o vienu metu ketvirtame kėlinyje pirmavo 22 taškais (84:62). Tik rungtynėms baigiantis, kai aikštėje buvo daugiau ant atsarginių suolo sėdintys žaidėjai, turkai sumažino skirtumą.

„Turiu pasakyti, kad apie 90 proc. buvau patenkintas. Pabaigoje buvo blogų sprendimų ir puolant, ir ginantis, bet kaip iki tol vyko žaidimas, viskas buvo gerai. Penkios paskutinės minutės parodė tai, kad kai kurie žaidėjai buvo neužtikrinti. Žinoma, tai dar nėra pats čempionatas, tad neparodome tikro veido nei mes, nei varžovai. Šiandien buvo proga patikrinti tuos, dėl kurių nebuvau tiksliai apsisprendęs“, – mačą komentavo rinktinės treneris Jonas Kazlauskas.

Lietuviai atliko net 27 rezultatyvius perdavimus (turkai tik 13) ir užtikrintai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių – 38 prieš 28. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Paulius Jankūnas, pelnęs 14 taškų. Jaunasis Lukas Lekavičius pridėjo 11 taškų, Jonas Mačiulis – 10 taškų. 9 taškus įmetė Renaldas Seibutis, 8 – Deividas Gailius, po 7 – Domantas Sabonis ir Antanas Kavaliauskas, po 6 – Artūras Milaknis ir Robertas Javtokas.

Lietuvos rinktinėje nežaidė Jonas Valančiūnas, kuriam dėl būsimo NBA kontrakto reikia skristi į Torontą. Turkijos rinktinėje rezultatyviausias buvo vidurio puolėjas Oguzas Savašas, kuris pelnė 13 taškų.

Tekstas: musukrepsinis.lt
Nuotraukos: musukrepsinis.lt